AV paragraaf PvE schrijven

Wij schrijven de Audiovisuele & IT paragrafen in jouw PvE

Nieuwbouw en ingrijpende verbouwingen… enerverende gebeurtenissen, die een intensieve en grondige voorbereiding vergen. Tijdens dit soort complexe trajecten laat je je vaak adviseren door deskundigen. Specialisten op hun vakgebied, die je voorzien van de juiste adviezen en die zich maximaal inzetten om samen met jou het optimale resultaat te bereiken. BIS|Econocom is zo’n specialist. Op audiovisueel gebied. En op het gebied van de integratie van AV oplossingen in je IT infrastructuur.

programma van eisen audiovisueel

Audiovisuele integratie is een vak

De integratie van audiovisuele techniek is een vak. Een vak dat BIS|Econocom tot in de puntjes beheerst. Onze adviseurs ondersteunen je met raad en daad bij de inventarisatie van je eisen en wensen en bij het samenstellen van die oplossingen, die precies op jouw wensen aansluiten. Daarbij geven wij deskundig antwoord op vragen als: Welke apparatuur is het meest geschikt? Welke techniek moet geïntegreerd worden? Wat is de juiste opstelling? Welke bouwkundige voorzieningen moeten worden getroffen? En welke elektrotechnische voorzieningen zijn nodig?

PvE paragraaf als resultaat

Het resultaat is een objectief en professioneel advies, dat je als audiovisuele paragraaf kunt opnemen in je Programma van Eisen of Bestek. Groot voordeel is dat je niet – tijdens de bouw of achteraf – met allerlei aanpassingen, hersteloperaties, tijdverlies en onvoorziene kosten wordt geconfronteerd. Je realiseert in één keer de juiste oplossing. Hoe eenvoudig of complex deze ook is.

Kortom: wij schrijven je AV & IT paragraaf graag en goed. Wil je meer informatie?
Bel BIS|Econocom: 0180 – 486777 of gebruik de contactmogelijkheden rechts.

Ga terug naar Consultancy.